Szkolenia,


Komfort nauki w profesjonalnej Szkole – zapraszamy do Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth


Szkolenia z przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs w krótkim czasie stało się bardzo popularne. Zgodnie z definicją, to zabieg polegający na zagęszczaniu i przedłużaniu naszych naturalnych rzęs poprzez doklejanie do nich rzęs syntetycznych o dopasowanym skręcie, długości i grubości. Jednak, aby uzyskać naturalny i estetyczny wygląd, zabieg musi być wykonany profesjonalnie. Samodzielne próby wykonania aplikacji bez odpowiedniej wiedzy i praktyki pod okiem instruktora, mogą nie przynieść zamierzonych efektów. Bardzo ważne jest, aby skorzystać ze specjalistycznych kursów, które przygotują Cię do pracy w charakterze stylistki rzęs.

 

Kursy wizażu

Marzysz o tworzeniu pięknych makijaży, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się, dostęp do podstawowej wiedzy i praktyka ze wsparciem instruktora pozwolą Ci wykonywać makijaże na wysokim poziomie. Gwarantujemy obszerny skrypt szkoleniowy z podstawowymi zagadnieniami i zasadami sztuki makijażu, dzięki któremu wszystko będziesz mieć w jednym miejscu. Warto zacząć od solidnego kursu i mieć porządne przygotowanie pod dalsze szkolenia i warsztaty. Zapraszamy osoby początkujące na kurs wizażu I stopnia.Osoby bardziej doświadczone potrzebujące wiedzy i praktyki z konkretnych zagadnień skorzystają z kursu wizażu II stopnia. Dowolna ilość godzin i konkretna tematyka szkolenia rozwieje Twoje wątpliwości i doda pewności siebie. Tematy ustalamy indywidualnie.

 

Podstawowe informacje o szkoleniach

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach lub indywidualnie. Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną salę szkoleniową, gdzie w miłej atmosferze nauczysz się zawodu stylistki rzęs i brwi oraz makijażystki. Wszystkim kursantom zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe. W trakcie spotkań oferujemy również profesjonalną pomoc i odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego ucznia oraz troskliwa opieka, nawet po zakończeniu szkolenia. Kursanci otrzymują od nas certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Profesjonalne szkolenie z przedłużania rzęs i wizażu? Wybierz Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth – postaw na rozwój i samodoskonalenie!

 

Kursanci mieszkający w Małopolsce, w Podkarpackiem czy w Krakowie mają najdogodniejszy dojazd do naszego Centrum mieszczącego się w Nowym Sączu.

 

Kto prowadzi kursy?

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców z odpowiednią, stale aktualizowaną wiedzą. Główny instruktor to Katarzyna Barth – dyplomowany kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Katarzyna Barth jest również certyfikowanym instruktorem marki Noble Lashes. Nieustannie bierze również czynny udział w różnych warsztatach i szkoleniach, poznając innowacyjne techniki i informacje na temat stylizacji rzęs i sztuki makijażu. Pod jej czujnym okiem nauczysz się podstawowych zasad i poznasz tricki, które zagwarantują Ci w przyszłości wiele zadowolonych klientek.

 

Dla kogo są nasze szkolenia?

Kursy w Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs są przeznaczone zarówno dla osób, które już pracują w zawodzie i chcą podnieść swoje kompetencje, jak i dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w branży kosmetycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem czy dopiero się uczysz, nabycie profesjonalnej wiedzy i doświadczenia pomoże Ci w realizacji swoich celów. Na naszych kursach zdobędziesz cenną wiedzę na temat przedłużania rzęs, stylizacji brwi i makijażu. Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych kursantek. Potwierdzają to pozytywne recenzje.

 

Sprawdź nasze recenzje na portalu Facebook – kliknij

 

Korzyści, jakie otrzymujesz po odbyciu kursów u nas:

 1. Dostęp do kompletnej, stale poszerzanej wiedzy.
 2. Możliwość ciągłego rozwoju – prowadzimy różnego rodzaju warsztaty doszkalające i uzupełniające wiedzę. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami w świecie stylizacji rzęs i brwi, śledzimy makijażowe trendy i uczestniczymy w warsztatach.
 3. Obszerne, autorskie, bogato ilustrowane skrypty szkoleniowe.
 4. W dniu szkolenia obowiązuje rabat 10% na produkty do przedłużania rzęs oraz na profesjonalne kosmetyki do wizażu – wszystkie materiały możecie kupić w naszym Centrum na miejscu, jesteśmy dystrybutorami takich marek jak m.in. Noble Lashes i Kryolan.
 5. Stały rabat 5% na produkty dostępne w naszym Centrum i w sklepach internetowych kbarth.pl i noblelashes.pl.
 6. Certyfikat znanej i liczącej się na rynku marki Noble Lashes.
 7. Stałe wsparcie telefoniczne i online ze szkoleniowcami.
 8. Możliwość uzyskania rabatów na kolejne szkolenia i warsztaty.

Skorzystanie z naszej oferty szkoleniowej to dobra inwestycja i spora dawka niezbędnej wiedzy. Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie, które pomoże Ci stać się prawdziwym profesjonalistą. Pamiętaj, że po odbytym kursie wciąż jesteśmy z tobą i zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych szkoleniowców.

 

Informacja dla osób starających się o dofinansowanie z Krajowego Fundusz Szkoleniowego i Urzędów Pracy:

 1. Pomagamy w wypełnianiu wniosków.
 2. Udostępniamy wzory certyfikatów.
 3. Zapewniamy programy szkoleń.
 4. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Nasz numer wpisu 2.12/00204/2012.

 

Terminarz szkoleń dostępny jest na samym dole tej strony.

 

Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków, Nowy Sącz, Małopolska


 

KURSY STYLIZACJI RZĘS

 

STYLIZACJA RZĘS SZKOLENIE PODSTAWOWE 1:1


DZIEŃ PIERWSZY

Program nauczania (część teoretyczna):

 1. BHP w gabinecie.
 2. Poznanie głównych produktów do przedłużania rzęs.
 3. Analiza wywiadu z klientką i przeciwwskazania do zabiegu.
 4. Omówienie typów alergii.
 5. Przykłady problematycznych stylizacji i sposoby radzenia sobie z nimi.
 6. Poznanie zasad prawidłowo wykonanej aplikacji – umiejętność zachowania czystości, dobór długości, grubości i profilu.
 7. Dobór stylizacji do wszystkich kształtów oczu.
 8. Przygotowanie do aplikacji i przebieg zabiegu.
 9. Poznanie zasad pielęgnacji rzęs przez klientkę w domu.
 10. Wsparcie marketingowe.
 11. Ćwiczenia praktyczne na główce treningowej.


DZIEŃ DRUGI

Program nauczania (część praktyczna):

 1. Dobór rzęs oraz odpowiedniej stylizacji do oczu modelki.
 2. Poznanie metod zabezpieczania dolnych rzęs i powieki.
 3. Samodzielna praca na modelce. Nauka odpowiedniego doklejania i rozdzielania rzęs oraz prawidłowe ich uzupełnianie oraz usuwanie.
 4. Eliminacja błędów i wszelkich wątpliwości podczas pracy z modelką.

Istnieje możliwość nabycia kuferka z podstawowymi materiałami i akcesoriami do przedłużania i zagęszczania rzęs.

Szkolenie trwa około 16h, odbywa się w małych grupach.
Terminy kursów są do uzgodnienia.

CENNIK KURSÓW

Szkolenie podstawowe 1:1  1600 zł
Metody objętościowe I stopnia  1200 zł

Kurs z metod objętościowych jest skierowany do doświadczonych osób, które w pełni opanowały metodę 1:1 i czują się w niej całkowicie pewnie oraz chcą doskonalić swoje umiejętności aby wprowadzić usługi na najwyższym poziomie.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest przesłanie na nasz adres mailowy zdjęć prac wykonanych metodą 1:1 oraz przedłożenie certyfikatu ukończenia kursu z metody 1:1.

W pakiecie nauka aplikacji rzęs metodami objętościowymi zarówno rzęs syntetycznych Mink, Russian oraz z linii Eco. Jest to szkolenie z metod objętościowych lekkich - 2D i 3D. Szczególną uwagę zwracamy na stylizację oka i odpowiedni dobór efektu do oczu klientki oraz pracę w rzędach. Na szkoleniu dowiesz się również jak prawidłowo pracować z klejem.

Szkolenie trwa 8 godzin zegarowych
Terminy kursów – do uzgodnienia

 

Metody objętościowe II stopnia 1200 zł

Szkolenie zaawansowane z dużych objętości, Mega Volume 4D-6D i 8D-15D przy użyciu rzęs syntetycznych Mink, Russian oraz z linii Eco. To metody, które pozwalają osiągnąć maksymalnie duży stopień zagęszczenia bez obciążenia rzęs naturalnych. Uzyskujemy spektakularny efekt mocnej stylizacji.

Szkolenie trwa 8 godzin zegarowych
Terminy kursów – do uzgodnienia

 

Metody objętościowe I i II stopnia 2000 zł
Jest to dwudniowe szkolenie z metod objętościowych I i II stopnia. Intensywne szkolenie, na którym otrzymasz sporą dawkę wiedzy praktycznej i teoretycznej z metod objętościowych I i II stopnia.


Szkolenie trwa 16 godzin zegarowych (2dni)

Terminy kursów – do uzgodnienia

Warsztaty Perfekcyjna kępka 500 zł

Warsztaty Perfekcyjna kępka skierowane są do stylistek, które wykonują już aplikację rzęs metodami objętościowymi i chcą doszkolić się w tworzeniu idealnych wachlarzy rzęs. Jeśli chcesz uzupełnić wiedzę jak tworzyć perfekcyjne kępki i skrócić czas aplikacji to te warsztaty są dla Ciebie. Warsztaty podzielone są na część teoretyczną, na której dowiesz się jak powinna wyglądać perfekcyjna kępka oraz jakich używać pęset. Mówimy też o tym jakie są idealne warunki do pracy z klejem a także o przyczynach składania się kępek. W części praktycznej pod okiem instruktora poćwiczysz tworzenie kępek na gąbce oraz przyklejanie ich na modelce.


Program nauczania: 

 1. Perfekcyjna kępka
 2. Rodzaje pęset i różne metody tworzenia kępek
 3. Praca z klejem - idealne warunki i przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu
 4. Przyczyny składania się kępek
 5. Zasady tworzenia "Perfekcyjnej kępki"

Szkolenie trwa 5 godzin zegarowych
Terminy kursów – do uzgodnienia

Warsztaty „Kim Kardashian” 500 zł

Warsztaty Kim Kardashian przeznaczone są dla stylistek, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodami lekkich objętości i mega volume. Zakres szkolenia obejmuje pracę na rzędach oraz omówienie i rozrysowanie schematów stylizacji efektu „Kim Kardashian”. Warsztaty podzielne są na część teoretyczną oraz praktyczną, na których pod okiem szkoleniowca wykonywane będą ćwiczenia na modelce.

Szkolenie trwa 5 godzin zegarowych
Terminy kursów – do uzgodnienia

Lifting, laminacja, botox    1000 zł

Na szkoleniu uczymy od podstaw najnowszej metody liftingu rzęs połączonej z laminowaniem i botoxem. Efekt to rzęsy naturalnie podkręcone, dłuższe, grubsze i mocniejsze bez przedłużania sztucznymi rzęsami. Zabieg utrzymuje się przez ok. 5-7 tygodni.Program nauczania: 

 1. Istota zabiegu podkręcania rzęs
 2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zbiegów
 3. Charakterystyka produktu
 4. BHP i ergonomia pracy
 5. Laminowanie rzęs – procedura zabiegowa
 6. Błędy podczas zabiegu
 7. Rozwiązywanie problemów podczas zabiegu
 8. Wycena i koszt zabiegu
 9. Zalecenia pielęgnacyjne

Szkolenie trwa 7 godzin zegarowych
Terminy kursów – do uzgodnienia

 

Stylizacja brwi 1000 zł

Jednodniowy kurs ze stylizacji brwi. Na szkoleniu dowiesz się od podstaw jak profesjonalnie stylizować brwi. Nauczymy Cię najnowszych, rewolucyjnych technik, które pozwolą Ci wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. 


Program nauczania: 

 1. Wprowadzenie – o brwiach słów kilka
 2. Zasady BHP (podstawy higieny pracy)
 3. Geometria i architektura brwi + henna pudrowa (Brow henna)
 4. Farby reflectocil
 5. Analiza twarzy, jej kształty i symetria
 6. Budowa i struktura brwi
 7. Wykonanie zabiegu (część praktyczna – pokaz i ćwiczenia na modelkach)
 8. Nitkowanie
 9. Rekonstrukcja brwi
 10. Prostowanie (laminowanie) brwi oraz sposoby ich odżywienia

Szkolenie trwa 8 godzin zegarowych 
Terminy kursów – do uzgodnienia

 

Kurs doszkalający 1000 zł

Szkolenie trwa 7 godzin zegarowych. Dla osób po odbytym kursie przedłużania rzęs, chcących podnieść swoje umiejętności. Wymagamy przedłożenia certyfikatu potwierdzającego odbycie kursu z przedłużania i zagęszczania rzęs.

Terminy kursów – do uzgodnieniaKURSY WIZAŻUKURS WIZAŻU I STOPNIA

Kurs Wizażu I stopnia przeznaczony jest dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, chcących rozpocząć pracę w charakterze makijażystki.

Szkolenie składa się z dwóch etapów:

 • Części teoretycznej, która trwa ok. 2h
 • Części praktycznej, na której wykonany zostanie makijaż przez szkoleniowca. Następnie kursantka samodzielnie odwzorowuje makijaż na modelce

W programie szkolenia:

 • nauka podstawowych makijaży - dzienny, wieczorowy, fotograficzny, kobiety dojrzałej  oraz  zgodnych z najnowszymi trendami
 • modelowanie oka przy pomocy cieni i ich blendowanie
 • perfekcyjna kreska i idealne brwi
 • konturowanie twarzy przy pomocy bronzerów i rozświetlaczy (na sucho i na mokro) oraz efekt idealnej cery
 • makijaż ciała – rozświetlenie dekoltu.

Ponadto, pokażemy jak wykonać zdjęcia makijażu przed i po. Omówimy wywiad z klientem, nauczymy jak rozpoznać potrzeby klienta, jak zorganizować czas pracy oraz zadbać o higienę w pracy wizażysty.

Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe oraz skrypt, a po zakończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat.


Czas trwania kursu: 2 dni po 8h

Cena: 1000 zł

Grupa: max. 4 osobyKURS WIZAŻU II STOPNIA

Szkolenie przeznaczone dla osób, które zdobyły już wiedzę oraz nabyły podstawowe umiejętności kosmetyczne i chcą podnosić swoje kwalifikacje w zawodzie wizażysty.

Szkolenie zorientowane będzie na naukę makijażu wybranego przez kursantkę (do wyboru makijaż: wieczorowy, cut crease, spotlight, smokey eye, ślubny, glamour, fotograficzny, kobiety dojrzałej).

Ponadto zwrócimy uwagę na:

 • perfekcyjne podkreślenie brwi
 • nauka malowania idealnej kreski
 • klejenie sztucznych rzęs na pasku / kępek
 • konturowanie, rozświetlanie i rozjaśnianie twarzy
 • makijaż ciała – rozświetlanie dekoltu

Podczas zajęć pokażemy jak stworzyć idealne zdjęcie na portale społecznościowe.

Zapewniamy materiały szkoleniowe i dydaktyczne, a po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat. Zajęcia mogą przebiegać w formie grupowej lub jako osobne spotkania z instruktorką.


Czas trwania kursu: 3 - 7h

Cena: 130 zł / 1h

Grupa: max. 4 osoby / indywidualnie

KURS - MAKIJAŻ INDYWIDUALNY

Zapraszamy na indywidualne lekcje makijażu dla potrzeb własnych. Jest to spotkanie, na którym dowiesz się jakie kosmetyki wybrać dla siebie, nauczysz się jak podkreślać walory swojej urody oraz jak ukrywać niedoskonałości.

Podczas kursu nauczysz się:

 1. Dobrać odpowiednie akcesoria do makijażu.
 2. Określić rodzaj skóry oraz przygotować ją odpowiednio pod makijaż.
 3. Określić typ urody.
 4. Dobrać odpowiednie kosmetyki indywidualnie do Twoich potrzeb.
 5. Kształtować łuk brwiowy.
 6. Wykonać modelarz twarzy i oka, a także ukryć wszelkie niedoskonałości.
 7. Wykonać odpowiedni do typu urody makijaż dzienny i wieczorowy.
 8. Wykonać prawidłowy demakijaż.

Czas trwania kursu: 3h

Cena: 390 zł

Grupa: Szkolenie indywidualne

CENNIK KURSÓW - WIZAŻ

 

Kurs Wizażu I stopnia 1000 zł
Kurs Wizażu II stopnia 130 zł / 1h
Makijaż indywidualny 390 zł
TERMINARZ SZKOLEŃ

 

SZKOLENIE - PODSTAWOWE 1:1

28-29.07.2020 godz. 10-18

25-26.08.2020 godz. 10-18

08-09.09.2020 godz. 10-18

24-25.09.2020 godz. 10-18

06-07.10.2020 godz. 10-18

22-23.10.2020 godz. 10-18

05-06.11.2020 godz. 10-18

24-25.11.2020 godz. 10-18

15-16.12.2020 godz. 10-18

 

SZKOLENIE - METODY OBJĘTOŚCIOWE I STOPNIA

28.08.2020 godz. 10-18

18.09.2020 godz. 10-18

27.10.2020 godz. 10-18

27.11.2020 godz. 10-18

28.12.2020 godz. 10-18

 

SZKOLENIE - METODY OBJĘTOŚCIOWE II STOPNIA

29.10.2020 godz. 10-18

 

KURS WIZAŻU I STOPNIA

04-05.08.2020 godz. 10-18

15-16.09.2020 godz. 10-18

13-14.10.2020 godz. 10-18

17-18.11.2020 godz. 10-18

03-04.12.2020 godz. 10-18

  

KURS WIZAŻU II STOPNIA

Termin kursu – do uzgodnienia

 

LIFTING - TRWAŁE PODKRĘCANIE RZĘS, LAMINOWANIE, BOTOX 

31.07.2020 godz. 10-17

19.08.2020 godz. 10-17

11.09.2020 godz. 10-17

20.10.2020 godz. 10-17

10.11.2020 godz. 10-17

10.12.2020 godz. 10-17

 

WARSZTATY PERFEKCYJNA KĘPKA 

20.08.2020 godz. 10-15

30.10.2020 godz. 10-15

  

SZKOLENIE ZE STYLIZACJI BRWI 

07.08.2020 godz. 10-17

14.08.2020 godz. 10-17

22.09.2020 godz. 10-17

16.10.2020 godz. 10-17

20.11.2020 godz. 10-17

08.12.2020 godz. 10-17

 

WARSZTATY EFEKT  KIM KARDASHIAN  

10.09.2020 godz. 10-15

13.11.2020 godz. 10-15

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel