Szkolenia

Komfort nauki w profesjonalnej Szkole – zapraszamy do Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna BarthSzkolenia z przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs w krótkim czasie stało się bardzo popularne. Zgodnie z definicją, to zabieg polegający na zagęszczaniu i przedłużaniu naszych naturalnych rzęs poprzez doklejanie do nich rzęs syntetycznych o dopasowanym skręcie, długości i grubości. Jednak, aby uzyskać naturalny i estetyczny wygląd, zabieg musi być wykonany profesjonalnie. Samodzielne próby wykonania aplikacji bez odpowiedniej wiedzy i praktyki pod okiem instruktora, mogą nie przynieść zamierzonych efektów. Bardzo ważne jest, aby skorzystać ze specjalistycznych kursów, które przygotują Cię do pracy w charakterze stylistki rzęs.

 

Kursy wizażu

Marzysz o tworzeniu pięknych makijaży, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się, dostęp do podstawowej wiedzy i praktyka ze wsparciem instruktora pozwolą Ci wykonywać makijaże na wysokim poziomie. Gwarantujemy obszerny skrypt szkoleniowy z podstawowymi zagadnieniami i zasadami sztuki makijażu, dzięki któremu wszystko będziesz mieć w jednym miejscu. Warto zacząć od solidnego kursu i mieć porządne przygotowanie pod dalsze szkolenia i warsztaty. Zapraszamy osoby początkujące na kurs wizażu I stopnia.Osoby bardziej doświadczone potrzebujące wiedzy i praktyki z konkretnych zagadnień skorzystają z kursu wizażu II stopnia. Dowolna ilość godzin i konkretna tematyka szkolenia rozwieje Twoje wątpliwości i doda pewności siebie. Tematy ustalamy indywidualnie.

 

Podstawowe informacje o szkoleniach

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach lub indywidualnie. Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną salę szkoleniową, gdzie w miłej atmosferze nauczysz się zawodu stylistki rzęs i brwi oraz makijażystki. Wszystkim kursantom zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe. W trakcie spotkań oferujemy również profesjonalną pomoc i odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego ucznia oraz troskliwa opieka, nawet po zakończeniu szkolenia. Kursanci otrzymują od nas certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia i nabycie umiejętności. Profesjonalne szkolenie z przedłużania rzęs i wizażu? Wybierz Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth – postaw na rozwój i samodoskonalenie!

 

Kursanci mieszkający w Małopolsce, w Podkarpackiem czy w Krakowie mają najdogodniejszy dojazd do naszego Centrum mieszczącego się w Nowym Sączu.

 

Kto prowadzi kursy?

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców z odpowiednią, stale aktualizowaną wiedzą. Główny instruktor to Katarzyna Barth – dyplomowany kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Katarzyna Barth jest również certyfikowanym instruktorem marki Noble Lashes. Nieustannie bierze również czynny udział w różnych warsztatach i szkoleniach, poznając innowacyjne techniki i informacje na temat stylizacji rzęs i sztuki makijażu. Pod jej czujnym okiem nauczysz się podstawowych zasad i poznasz tricki, które zagwarantują Ci w przyszłości wiele zadowolonych klientek.

 

Sprawdź nasze opine na portalu Facebook – sprawdź

Sprawdź nasze opinie na portalu Moment – sprawdź

 

Korzyści, jakie otrzymujesz po odbyciu kursów u nas:

 1. Dostęp do kompletnej, stale poszerzanej wiedzy.
 2. Możliwość ciągłego rozwoju – prowadzimy różnego rodzaju warsztaty doszkalające i uzupełniające wiedzę. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami w świecie stylizacji rzęs i brwi, śledzimy makijażowe trendy i uczestniczymy w warsztatach.
 3. Obszerne, autorskie, bogato ilustrowane skrypty szkoleniowe.
 4. W dniu szkolenia obowiązuje rabat 10% na produkty do przedłużania rzęs oraz na profesjonalne kosmetyki do wizażu – wszystkie materiały możecie kupić w naszym Centrum na miejscu, jesteśmy dystrybutorami takich marek jak m.in. Noble Lashes i Kryolan.
 5. Stały rabat 5% na produkty dostępne w naszym Centrum i w sklepach internetowych kbarth.pl i noblelashes.pl.
 6. Certyfikat znanej i liczącej się na rynku marki Noble Lashes.
 7. Stałe wsparcie telefoniczne i online ze szkoleniowcami.
 8. Możliwość uzyskania rabatów na kolejne szkolenia i warsztaty.

Skorzystanie z naszej oferty szkoleniowej to dobra inwestycja i spora dawka niezbędnej wiedzy. Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie, które pomoże Ci stać się prawdziwym profesjonalistą. Pamiętaj, że po odbytym kursie wciąż jesteśmy z Tobą i zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych szkoleniowców.

  

Terminarz szkoleń dostępny jest na samym dole tej strony.

 

Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków, Nowy Sącz, Małopolska


FINANSOWANIE SZKOLEŃ

Nasi kursanci mogą skorzystać z wielu opcji finansowań szkoleń oraz dofinansowań do szkoleń. Jako placówka szkoleniowa spełniamy wszelkie wymagania Urzędów Pracy oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) potrzebne do realizacji usług szkoleniowych dofinansowanych. Posiadamy niezbędne dokumenty potrzebne do współpracy z Urzędami Pracy i wszystkimi innymi stowarzyszeniami/organizacjami finansującymi szkolenia. Dodatkowo posiadanie znaku jakości MSUES upoważnia nas do publikowania usług szkoleniowych w platformie BUR z możliwością dofinansowania nawet do 80%.

Dodatkowe informacje dla osób starających się o finansowanie szkoleń:

 • Pomagamy w wypełnianiu wniosków.
 • Udostępniamy wzory certyfikatów.
 • Zapewniamy harmonogramy i programy szkoleń.
 • Nasz nr wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych - 2.12/00204/2012 - sprawdź
 • Nasz nr znaku jakości MSUES - 448/2021 - sprawdź

Możliwości finansowania Twoich kursów:

 1. Krajowy Fundusz Szkoleniowy - KFS
 2. Baza Usług Rozwojowych - Platforma BUR
 3. Bony dla osób bezrobotnych
 4. Kierunek kariera - Pociąg do kariery

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY – KFS

Urzędy Pracy mogą sfinansować szkolenie w 100% jeżeli firma zainteresowana szkoleniem spełnia określone warunki. Z Krajowego Funduszu Szkoleniowego mogą korzystać pracodawcy oraz ich pracownicy. Osoby zainteresowane finansowaniem powinny zasięgnąć informacji w swoim Urzędzie Pracy o możliwości finansowania. Często zależy to od posiadania przez Urzędy Pracy środków na konkretne działania.

Dla kogo?

Firmy zatrudniające pracowników (właściciele i pracownicy)

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH - PLATFORMA BUR

Baza Usług Rozwojowych to platforma stworzona z inicjatywy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zawierająca oferty usług szkoleniowych i rozwojowych, do których można otrzymać dofinansowanie. Maksymalne dofinansowanie jakie można otrzymać w BUR to 80%. Z dofinansowania w BUR mogą korzystać pracodawcy i ich pracownicy - nie musisz zatrudniać pracowników w celu dofinansowania szkolenia. Osoby zainteresowane szkoleniem z dofinansowaniem, w pierwszej kolejności powinny skontaktować się ze swoim lokalnym operatorem w celu złożenia wniosku o dofinansowanie. To właśnie lokalni operatorzy zajmują się finansowaniem szkoleń w BUR. Po akceptacji wniosku, podpisywana jest umowa z operatorem oraz otrzymujemy ID wsparcia, które jest już automatycznie przypisywane do naszego konta w BUR (wymagana wcześniejsza rejestracja). Na końcu kursant wybiera usługę szkoleniową w BUR i klika przycisk ZAPISZ.

Nasz profil dostawcy usług w BUR – sprawdź

Lista operatorów dla województwa małopolskiego - sprawdź

Szczegółowa instrukcja systemu BUR - sprawdź

Dla kogo?

Firmy zatrudniające pracowników (właściciele i pracownicy)

Firmy nie zatrudniające pracowników (właściciele)

BONY DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Urzędy Pracy mogą również sfinansować szkolenia osobom bezrobotnym. Należy spełniać określone kryteria - bon mogą otrzymać osoby do 30 roku życia chcące odbyć szkolenie z gwarancją późniejszego zatrudnienia. W celu otrzymania szczegółowych informacji zawsze należy pytać w swoim Urzędzie Pracy. 

Dla kogo?

Osoby bezrobotne

KIERUNEK KARIERA - POCIĄG DO KARIERY

Zapraszamy kursantów z małopolski do zapoznania się ze stroną Kierunek Kariera - jest to projekt realizowany z inicjatywy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i współfinansowany przez Unię Europejską. Z projektu mogą skorzystać jedynie osoby związane z województwem małopolskim. Po zakwalifikowaniu się do projektu i spełnieniu określonych warunków przyznawane są bony, które można wykorzystać w platformie BUR. W tym przypadku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie pełni także rolę operatora.

Szkolenia ze skillem

Informujemy o najnowszym projekcie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, który jest kierowany dla młodych ludzi w wieku od 18 do 24 lat. Szczegóły oferty - Szkolenia ze skillem

Dla kogo?

Projekt obejmuje szeroką grupę osobową. Głównym warunkiem jest zamieszkanie, nauka lub praca na terenie województwa małopolskiego.

KURSY STYLIZACJI RZĘS

SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ PODSTAWOWĄ 1:1

Szkolenie podstawowe z przedłużania rzęs metodą 1:1 jest szkoleniem najważniejszym, od którego zaczyna się Twoja przygoda ze stylizacją rzęs. Na nim zdobywasz wiedzę i praktykę, która długo będzie owocować.

Wybór dobrego szkolenia podstawowego uchroni Cię przed popełnianiem błędów i doda pewności siebie przy pracy z klientkami. Oraz, co najważniejsze, nie zniechęci do pracy w tym dosyć trudnym na początku zawodzie. Jeżeli jeszcze nie poznałaś „Rzęsowego Świata” kurs podstawowy jest dla Ciebie niezbędny. Przygotujemy Cię do samodzielnej pracy,a po szkoleniu już cały czas możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapewniamy stały kontakt z naszym instruktorem, który zawsze Ci pomoże w razie jakichkolwiek problemów. Oprócz tego otrzymasz od nas bogato ilustrowany, autorski skrypt szkoleniowy, w którym zawarte będzie to co niezbędne, abyś zawsze mogła wrócić do kluczowych informacji.

Jak się przygotować do szkolenia z przedłużania rzęs metodą podstawową 1:1?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Upewnij się, że nie masz problemów ze wzrokiem lub weź ze sobą okulary.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na szkoleniu z przedłużania rzęs metodą podstawową 1:1?

 1. Dowiesz się na czym polega istota przedłużania rzęs.
 2. Zgłębisz wiedzę o historii rzęs.
 3. Poznasz wszystkie zasady i tajniki, które pozwolą Ci stać się profesjonalistką w zawodzie stylistki rzęs.
 4. Nauczysz się jak pracować z klientem.
 5. Wykonasz poprawną technicznie stylizację, zgodnie ze sztuką i aktualną wiedzą. 
 6. Nauczysz się wykonywać poprawne zdjęcia swoich prac aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

Program szkolenia

DZIEŃ PIERWSZY

Program nauczania (część teoretyczna):

 1. BHP w gabinecie.
 2. Poznanie głównych produktów do przedłużania rzęs.
 3. Analiza wywiadu z klientką i przeciwwskazania do zabiegu.
 4. Omówienie typów alergii.
 5. Przykłady problematycznych stylizacji i sposoby radzenia sobie z nimi.
 6. Poznanie zasad prawidłowo wykonanej aplikacji – umiejętność zachowania czystości, dobór długości, grubości i profilu.
 7. Dobór stylizacji do wszystkich kształtów oczu.
 8. Przygotowanie do aplikacji i przebieg zabiegu.
 9. Poznanie zasad pielęgnacji rzęs przez klientkę w domu.
 10. Wsparcie marketingowe.
 11. Ćwiczenia praktyczne na główce treningowej.


DZIEŃ DRUGI

Program nauczania (część praktyczna):

 1. Dobór rzęs oraz odpowiedniej stylizacji do oczu modelki.
 2. Poznanie metod zabezpieczania dolnych rzęs i powieki.
 3. Samodzielna praca na modelce. Nauka odpowiedniego doklejania i rozdzielania rzęs oraz prawidłowe ich uzupełnianie oraz usuwanie.
 4. Eliminacja błędów i wszelkich wątpliwości podczas pracy z modelką.
 5. Nauka wykonywania zdjęć aplikacji.

Szkolenie trwa 2 dni po 8h, najczęściej od godz. 09:00 do 17:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz


Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs można kupić u nas na miejscu. Oferujemy zestawy startowe z rabatem 12% dla wszystkich kursantów.


Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejszy jest trening na modelkach. Nie od razu będziesz szybko i sprawnie przedłużać rzęsy. Do tego potrzebne jest odpowiednie doświadczenie. Wraz z kolejnymi stylizacjami praca zacznie stawać się łatwiejsza, przyjemniejsza i dużo szybsza. 

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą podstawową 1:1 1600 zł 

SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ LEKKICH OBJĘTOŚCI

Kurs z metod objętościowych jest skierowany do doświadczonych osób, które w pełni opanowały metodę 1:1 i czują się w niej całkowicie pewnie oraz chcą doskonalić swoje umiejętności aby wprowadzić usługi na najwyższym poziomie.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest przesłanie na nasz adres mailowy zdjęć prac wykonanych metodą 1:1 oraz przedłożenie certyfikatu ukończenia kursu z metody 1:1.

W pakiecie nauka aplikacji rzęs metodami objętościowymi zarówno rzęs syntetycznych Mink, Russian oraz z linii Eco. Jest to szkolenie z metod objętościowych lekkich - 2D i 3D. Szczególną uwagę zwracamy na stylizację oka i odpowiedni dobór efektu do oczu klientki oraz pracę w rzędach. Dowiesz się również jak prawidłowo pracować z klejem.

Jak się przygotować do szkolenia z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Możesz przyjść ze swoimi ulubionymi pęsetami.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor. 

Czego się nauczę na szkoleniu z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości?

 1. Wykonasz poprawną kępkę ze sztucznych rzęs różnymi technikami.
 2. Zgłębisz wiedzę o rzędowości.
 3. Nauczysz się poprawnego modelowania i doboru stylizacji do oczu klientki.
 4. Poznasz techniki jak sprawnie i szybko wykonywać stylizacje metodami objętościowymi.
 5. Nabędziesz wiedzę jak poprawnie pracować z klejem i jak radzić sobie gdy klej „nie chce” kleić. 

 

Program szkolenia

 1. Materiałoznawstwo.
 2. Metody zwiększające objętość rzęs.
 3. Skład kleju.
 4. Wiązanie kleju a wilgotność.
 5. Przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu i trwałość zabiegu.
 6. Rzędowanie.
 7. Modelowanie.
 8. Podstawowe zasady stylizacji rzęs.
 9. Tempo pracy.
 10. Aplikacja rzęs.


Szkolenie trwa 8h, najczęściej od godz. 09:00 do 17:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz


Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia. 

Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejsze jest ćwiczenie tworzenia kępek i poprawnego aplikowania ich na rzęsy naturalne. To wymaga czasu i doświadczenia. Na szkoleniu wychwytujemy błędy i złe przyzwyczajenia stylistki, korygujemy je i doradzamy najodpowiedniejszą technikę.

 

Skolenie z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości 1200 zł

SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ MEGA VOLUME

Szkolenie zaawansowane z dużych objętości, Mega Volume 4D-6D i 8D-15D przy użyciu rzęs syntetycznych Mink, Russian oraz z linii Eco. To metody, które pozwalają osiągnąć maksymalnie duży stopień zagęszczenia bez obciążenia rzęs naturalnych. Uzyskujemy spektakularny efekt mocnej stylizacji. Szczególną uwagę zwracamy na stylizację oka i odpowiedni dobór efektu do oczu klientki oraz pracę w rzędach. Na szkoleniu dowiesz się również jak prawidłowo pracować z klejem.

Jak się przygotować do szkolenia z przedłużania rzęs metodą Mega Volume?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Możesz przyjść ze swoimi ulubionymi pęsetami.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na szkoleniu z przedłużania rzęs metodą Mega Volume?

 1. Wykonasz poprawną rozłożystą kępkę ze sztucznych rzęs różnymi technikami.
 2. Dowiesz się jak tworzyć kępki aby się nie składały.
 3. Zgłębisz wiedzę o rzędowości.
 4. Nauczysz się poprawnego modelowania rzęs i doboru stylizacji do oczu klientki.
 5. Poznasz techniki jak sprawnie i szybko wykonywać stylizacje na dużych objętościach.
 6. Nabędziesz wiedzę jak poprawnie pracować z klejem i jak radzić sobie gdy klej „nie chce” kleić.
 7. Będziesz wiedzieć jak przyśpieszyć swoją pracę.

Program szkolenia

 1. Budowa włosa (rzęsy). Kiedy możemy uszkodzić rzęsy poprzez nadmierne obciążenie.
 2. Idealna kępka. Co zrobić żeby aplikacja była gęsta i czarna.
 3. Trwałość aplikacji. Jak powinna wyglądać idealna nóżka.
 4. Dopasowanie grubości rzęs do danej metody.
 5. Schematy pracy. Przyspieszenie tępa pracy.
 6. Praca w rzędach.

Szkolenie trwa 8h, najczęściej od godz. 09:00 do 17:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.

Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejsze jest ćwiczenie tworzenia kępek i poprawnego aplikowania ich na rzęsy naturalne. To wymaga czasu i doświadczenia. Na szkoleniu wychwytujemy błędy i złe przyzwyczajenia stylistki, korygujemy je i doradzamy najodpowiedniejszą technikę.Szkolenie z przedłużania rzęs metodą Mega Volume 1200 zł

 

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości i Mega Volume

Jest to dwudniowe szkolenie z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości i Mega Volume. Intensywne szkolenie, na którym otrzymasz sporą dawkę wiedzy praktycznej i teoretycznej z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości i Mega Volume.

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości i Mega Volume 2000 zł

 

WARSZTATY - PERFEKCYJNA KĘPKA

Warsztaty Perfekcyjna kępka skierowane są do stylistek, które wykonują już aplikację rzęs metodami objętościowymi i chcą doszkolić się w tworzeniu idealnych wachlarzy rzęs. Jeśli chcesz uzupełnić wiedzę jak tworzyć perfekcyjne kępki i skrócić czas aplikacji to te warsztaty są dla Ciebie. Warsztaty podzielone są na część teoretyczną, na której dowiesz się jak powinna wyglądać perfekcyjna kępka oraz jakich używać pęset. Mówimy też o tym jakie są idealne warunki do pracy z klejem a także o przyczynach składania się kępek. W części praktycznej pod okiem instruktora poćwiczysz tworzenie kępek na gąbce oraz przyklejanie ich na modelce.

Jak się przygotować do warsztatów Perfekcyjna Kępka?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Możesz wziąć ze sobą swoje ulubione pęsety.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na warsztatach Perfekcyjna Kępka?

 1. Dowiesz się jak powinna wyglądać perfekcyjna kępka. Jaka powinna być jej szerokość, puszystość oraz idealna nóżka.
 2. Poznasz 5 technik tworzenia kępek.
 3. Przetestujesz kilkanaście pęset do tworzenia kępek różnymi metodami.
 4. Rozwiążemy problemy podczas pracy z klejem. Omówimy idealne warunki, które ułatwią Ci pracę.
 5. Poznasz tajemnice przygotowania rzęs naturalnych do zabiegu.
 6. Dowiesz się jak zapobiegać składaniu się kępek.
 7. Nauczysz się jak przyklejać kępki aby aplikacja była trwała.

Program warsztatów

 1. Perfekcyjna kępka
 2. Rodzaje pęset i różne metody tworzenia kępek
 3. Praca z klejem - idealne warunki i przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu
 4. Przyczyny składania się kępek
 5. Zasady tworzenia "Perfekcyjnej kępki"

Szkolenie trwa 5h, najczęściej od godz. 09:00 do 14:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.

Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejsze jest ćwiczenie tworzenia kępek i poprawnego aplikowania ich na rzęsy naturalne. To wymaga czasu i doświadczenia. Na szkoleniu wychwytujemy błędy i złe przyzwyczajenia stylistki, korygujemy je i doradzamy najodpowiedniejszą technikę.

Warsztaty Perfekcyjna Kępka 700 zł

 

Warsztaty – Efekt Kim Kardashian

Warsztaty – Efekt Kim Kardashian przeznaczone są dla stylistek, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodami lekkich objętości i mega volume. Zakres szkolenia obejmuje pracę na rzędach oraz omówienie i rozrysowanie schematów stylizacji efektu „Kim Kardashian”. Warsztaty podzielne są na część teoretyczną oraz praktyczną, na których pod okiem szkoleniowca wykonywane będą ćwiczenia na modelce. 

Jak się przygotować do warsztatów Kim Kardashian?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Możesz wziąć ze sobą swoje ulubione pęsety.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na warsztatach - efekt Kim Kardashian?

 1. Poznasz wszystkie, szczegółowe aspekty teoretyczne związane z wykonywaniem rzęs różnymi metodami w efekcie Kim Kardashian
 2. Zdobędziesz wiedzę na temat wielu możliwych technik w efekcie Kim.
 3. Nauczysz się samodzielnie wykonywać rzęsy metodą Kim Kardashian

Program szkolenia

 1. Czym jest efekt Kim Kardashian?
 2. Rodzaje efektów w stylu Kim.
 3. Praca w rzędach.
 4. Rodzaje modelowania w stylu Kim

Szkolenie trwa 5h, najczęściej od godz. 09:00 do 14:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.


Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejsze jest ćwiczenie tworzenia kępek i poprawnego aplikowania ich na rzęsy naturalne. To wymaga czasu i doświadczenia. Na szkoleniu wychwytujemy błędy i złe przyzwyczajenia stylistki, korygujemy je i doradzamy najodpowiedniejszą technikę.

Warsztaty „Kim Kardashian” 700 zł

 

WARSZTATY - EFEKT EYELINERA, EFEKT STRZAŁKI

Warsztaty przeznaczone są dla stylistek, które w pełni opanowały metodę 1:1 i metody objętościowe oraz chcą doskonalić swoje umiejętności aby wprowadzić usługi na wyższym poziomie. Kursant na warsztatach pozna nowy trend w stylizacji rzęs oraz nauczy się pracować z niestandardowymi skrętami rzęs.

Jak się przygotować do warsztatów Efekt eyelinera?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Możesz wziąć ze sobą swoje ulubione pęsety.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na warsztatach Efekt eyelienera?

 1. Poznasz wszystkie, szczegółowe aspekty teoretyczne związane z wykonywaniem rzęs w efekcie eyelinera (efekcie strzałki)
 2. Będziesz pracować z niestandardowymi skrętami takimi jak skręty L, M, L+, LU, itp.
 3. Zdobędziesz wiedzę na temat sposobu aplikacji kępek w tych efektach.
 4. Nauczysz się samodzielnie wykonywać rzęsy metodą z efektem Eyelinera (strzałki)

Program szkolenia

 1. Czym jest efekt eyelinera (efekt strzałki)?
 2. Rodzaje niestandardowych skrętów używanych w tych efektach.
 3. Rodzaje modelowań i schematy w niestandardowych efektach.
 4. Część praktyczna - wykonanie stylizacji na modelce.
 5. Nauka wykonywania poprawnych zdjęć swoich prac aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

Szkolenie trwa 5h, najczęściej od godz. 09:00 do 14:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.


Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejsze jest ćwiczenie modelowania i poprawnego aplikowania ich na rzęsy naturalne. To wymaga czasu i doświadczenia. Na szkoleniu wychwytujemy błędy i złe przyzwyczajenia stylistki, korygujemy je i doradzamy najodpowiedniejszą technikę.

Warsztaty Efekt eyelinera, efekt strzałki 700 zł

 

WARSZTATY - IDEALNE MODELOWANIE

Warsztaty przeznaczone są dla stylistek, które mają już doświadczenie w stylizacji rzęs i chcą doskonalić swoje umiejętności aby wprowadzić usługi na wyższym poziomie, rozwijać się w branży i podnosić swoje kwalifikacje. Warsztaty mają na celu zdobycie nowych umiejętności w teorii i praktyce i są uzupełnieniem wiedzy na temat doboru odpowiedniego modelowania do różnych typów urody. Dzięki zdobytym umiejętnościom po warsztatach kursant będzie potrafił trafniej podkreślić urodę klientki.

Jak się przygotować do warsztatów Idealne modelowanie?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Możesz wziąć ze sobą swoje ulubione pęsety.
 3. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na warsztatach Idealne modelowanie?

 1. Dowiesz się na co powinno się zwracać uwagę przy doborze stylizacji do urody klientki.
 2. Poznasz wszystkie efekty modelowania (naturalny, owal, lalka, kocie oko, efekt wiewiórki).
 3. Nauczysz się prawidłowo tworzyć i rysować schematy.
 4. Dobierzesz modelowanie do urody modelki i wykonasz samodzielnie aplikację.

Program warsztatów

 1. Najważniejsze aspekty przy doborze modelowania do urody klientki.
 2. Poznanie wszystkich efektów modelowania.
 3. Dobór metody, grubości, skrętu, długości i koloru.
 4. Nauka rozrysowania schematu.
 5. Praktyka - praca na modelce.

Szkolenie trwa 5h, najczęściej od godz. 09:00 do 14:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do przedłużania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.


Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejsze jest ćwiczenie modelowania i poprawnego aplikowania ich na rzęsy naturalne. To wymaga czasu i doświadczenia. Na szkoleniu wychwytujemy błędy i złe przyzwyczajenia stylistki, korygujemy je i doradzamy najodpowiedniejszą technikę.

Warsztaty Idealne modelowanie 700 zł

 

SZKOLENIE Z LIFTINGU, LAMINACJI, BOTOXU RZĘS I BRWI

Na szkoleniu uczymy od podstaw najnowszej metody liftingu rzęs połączonej z laminowaniem i botoxem. Efekt to rzęsy naturalnie podkręcone, dłuższe, grubsze i mocniejsze bez przedłużania sztucznymi rzęsami. Poznamy także zabieg laminowania brwi. Pozwoli on ujarzmić niesforne brwi, rosnące w różne strony. Po zabiegu brwi stają się łatwiejsze do układania, mocniejsze i bardziej wyraziste. Zabiegi utrzymują się przez ok. 5-7 tygodni.

Jak się przygotować do szkolenia z liftingu, laminacji, botoxu rzęs i brwi?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczę na szkoleniu z liftingu, laminacji, botoxu rzęs i brwi?

 1. Zdobędziesz istotną wiedzę teoretyczną na temat istoty zabiegu LLBB.
 2. Dowiesz się wszystkiego na temat całej procedury zabiegu.
 3. Będziesz potrafić eliminować i naprawiać błędy podczas pracy.
 4. Poznasz wskazówki na temat pielęgnacji pozabiegowej.

Program szkolenia

 1. Istota zabiegu podkręcania rzęs
 2. Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zbiegów
 3. Charakterystyka produktu
 4. BHP i ergonomia pracy
 5. Laminowanie rzęs i brwi – procedura zabiegowa
 6. Błędy podczas zabiegu
 7. Rozwiązywanie problemów podczas zabiegu
 8. Wycena i koszt zabiegu
 9. Zalecenia pielęgnacyjne

Szkolenie trwa 8h, najczęściej od godz. 09:00 do 17:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do laminowania rzęs możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.

Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejszy jest trening na modelkach. Nie od razu będziesz szybko i sprawnie podkręcać rzęsy. Do tego potrzebne jest odpowiednie doświadczenie. Wraz z kolejnymi stylizacjami praca zacznie stawać się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Szkolenie z liftingu, laminacji, botoxu rzęs i brwi    1200 zł

 

SZKOLENIE ZE STYLIZACJA BRWI PRZY POMOCY FARBKI

Na szkoleniu zgłębisz wiedzę na temat stylizacji brwi od podstaw. Nauczysz się najbardziej podstawowej techniki farbowania brwi oraz ich regulacji przy pomocy pęsety. Dodatkowo poznasz metodę regulacji brwi nitką.

Jak się przygotować do szkolenia ze ze stylizacja brwi przy pomocy farbki?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczysz na szkoleniu ze stylizacja brwi przy pomocy farbki?

 1. Zdobędziesz istotną wiedzę teoretyczną na temat farbowania brwi przy pomocy farbki.
 2. Poznasz wszystkie, praktyczne szczegóły na temat całej procedury zabiegu (zgodnie z aktualnymi trendami).
 3. Pogłębisz wiedzę na temat analizy twarzy, jej kształtów i symetrii. Poznasz zasady kształtowania idealnego łuku brwiowego bez rysunku wstępnego. Przećwiczysz tworzenie rysunku wstępnego przy pomocy kredki pudrowej i nici.
 4. Nauczysz się regulować brwi przy pomocy pęsety oraz nitki.

Program szkolenia

 1. Wprowadzenie – o brwiach słów kilka
 2. Zasady BHP (podstawy higieny pracy)
 3. Farby refectocil - odcienie i prawidłowe ich łączenie
 4. Analiza twarzy, jej kształty i symetria
 5. Budowa i struktura brwi
 6. Wykonanie zabiegu (część praktyczna – pokaz i ćwiczenia na modelkach)
 7. Regulacja pęsętą i nitkowanie
 8. Pielęgnacja

Szkolenie trwa 6h, najczęściej od godz. 09:00 do 15:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do stylizacji brwi możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.

Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejszy jest trening na modelkach. Do zabiegu stylizacji brwi potrzebne jest odpowiednie doświadczenie. Wraz z kolejnymi stylizacjami praca zacznie stawać się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Szkolenie ze stylizacja brwi przy pomocy farbki 700 zł

 

SZKOLENIE ZE STYLIZACJA BRWI – GEOMETRIA, ARCHITEKTURA, HENNA PUDROWA I NITKOWANIE

Jednodniowy kurs ze stylizacji brwi. Na szkoleniu dowiesz się od podstaw jak profesjonalnie stylizować brwi. Nauczymy Cię najnowszych, rewolucyjnych technik, które pozwolą Ci wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie.

Jak się przygotować do szkolenia stylizacja brwi – geometria, architektura, Henna Pudrowa i nitkowanie?

 1. Ubierz się wygodnie, żeby nic nie krępowało Twoich ruchów.
 2. Zabierz ze sobą dobry humor.

Czego się nauczysz na szkoleniu ze stylizacja brwi – geometria, architektura, Henna Pudrowa i nitkowanie?

 1. Zdobędziesz istotną wiedzę teoretyczną na temat geometrii i architektury brwi oraz farbowania brwi przy pomocy henny pudrowej oraz farbki.
 2. Poznasz wszystkie, praktyczne szczegóły na temat całej procedury zabiegu.
 3. Pogłębisz wiedzę na temat analizy twarzy, jej kształtów i symetrii oraz nauczysz się jak dobierać do nich idealne brwi.
 4. Nauczysz się regulować brwi przy pomocy nitki.
 5. Będziesz miała możliwość przyjrzeć się profesjonalnemu zabiegowi laminacji brwi.
 6. Zyskasz wiedzę teoretyczną na temat rekonstrukcji brwi.

Program szkolenia

 1. Wprowadzenie – o brwiach słów kilka
 2. Zasady BHP (podstawy higieny pracy)
 3. Geometria i architektura brwi + henna pudrowa (Brow henna)
 4. Farby refectocil
 5. Analiza twarzy, jej kształty i symetria
 6. Budowa i struktura brwi
 7. Wykonanie zabiegu (część praktyczna – pokaz i ćwiczenia na modelkach)
 8. Nitkowanie
 9. Prostowanie (laminowanie) brwi oraz sposoby ich odżywienia - pokaz

Szkolenie trwa 7h, najczęściej od godz. 09:00 do 16:00. Terminy kursów - sprawdź terminarz

Wszystkie produkty niezbędne do stylizacji brwi możecie kupić u nas na miejscu. Oferujemy rabat -10% w dniu szkolenia.

Pamiętaj, że po szkoleniu najważniejszy jest trening na modelkach. Do zabiegu stylizacji brwi potrzebne jest odpowiednie doświadczenie. Wraz z kolejnymi stylizacjami praca zacznie stawać się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Szkolenie ze stylizacja brwi – geometria, architektura,Henna Pudrowa i nitkowanie 1000 zł

 

KURS DOSZKALAJĄCY

Szkolenie trwa 7 godzin zegarowych. Dla osób po odbytym kursie przedłużania rzęs, chcących podnieść swoje umiejętności. Wymagamy przedłożenia certyfikatu potwierdzającego odbycie kursu z przedłużania i zagęszczania rzęs.

Kurs doszkalający 1000 złCENNIK KURSÓW - STYLIZACJA RZĘS I BRWI

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą podstawową 1:1 1600 zł
Szkolenie z przedłużania rzęs metodą Lekkich Objętości 1200 zł
Szkolenie z przedłużania rzęs metodą Mega Volume 1200 zł
Szkolenie z przedłużania rzęs metodą Lekkich objętości i Mega Volume 2000 zł
Warsztaty - Perfekcyjna Kępka 700 zł
Warsztaty – Efekt Kim Kardashian 700zł
Warsztaty Efekt Eyelinera 700zł
Warsztaty Idealne modelowanie 700zł
Szkolenie z liftingu, laminacji, botoxu rzęs i brwi 1000 zł
Szkolenie ze stylizacja brwi przy pomocy farbki 700 zł
Szkolenie ze stylizacja brwi – geometria, architektura, Henna Pudrowa i nitkowanie 1000zł
Kurs doszkalający 1000 zł

SZKOLENIA Z WIZAŻU

Szkolenie z Wizażu I stopnia

Szkolenie z Wizażu I stopnia przeznaczony jest dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, chcących rozpocząć pracę w charakterze makijażystki.

Szkolenie składa się z dwóch etapów:

 • Części teoretycznej, która trwa ok. 2h
 • Części praktycznej, na której wykonany zostanie makijaż przez szkoleniowca. Następnie kursantka samodzielnie odwzorowuje makijaż na modelce

W programie szkolenia:

 • nauka podstawowych makijaży - dzienny, wieczorowy, fotograficzny, kobiety dojrzałej  oraz  zgodnych z najnowszymi trendami
 • modelowanie oka przy pomocy cieni i ich blendowanie
 • perfekcyjna kreska i idealne brwi
 • konturowanie twarzy przy pomocy bronzerów i rozświetlaczy (na sucho i na mokro) oraz efekt idealnej cery
 • makijaż ciała – rozświetlenie dekoltu.

Ponadto, pokażemy jak wykonać zdjęcia makijażu przed i po. Omówimy wywiad z klientem, nauczymy jak rozpoznać potrzeby klienta, jak zorganizować czas pracy oraz zadbać o higienę w pracy wizażysty.

Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe oraz skrypt, a po zakończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat.


Czas trwania kursu: 2 dni po 8h

Cena: 1000 zł

Grupa: max. 3 osobySZKOLENIE Z WIZAŻU II STOPNIA

Szkolenie przeznaczone dla osób, które zdobyły już wiedzę oraz nabyły podstawowe umiejętności kosmetyczne i chcą podnosić swoje kwalifikacje w zawodzie wizażysty.

Szkolenie zorientowane będzie na naukę makijażu wybranego przez kursantkę (do wyboru makijaż: wieczorowy, cut crease, spotlight, smokey eye, ślubny, glamour, fotograficzny, kobiety dojrzałej).

Ponadto zwrócimy uwagę na:

 • perfekcyjne podkreślenie brwi
 • nauka malowania idealnej kreski
 • klejenie sztucznych rzęs na pasku / kępek
 • konturowanie, rozświetlanie i rozjaśnianie twarzy
 • makijaż ciała – rozświetlanie dekoltu

Podczas zajęć pokażemy jak stworzyć idealne zdjęcie na portale społecznościowe.

Zapewniamy materiały szkoleniowe i dydaktyczne, a po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat. Zajęcia mogą przebiegać w formie grupowej lub jako osobne spotkania z instruktorką.


Czas trwania kursu: 3 - 7h

Cena: od 130 zł / 1h

Grupa: max. 3 osoby / indywidualnie

KURS - MAKIJAŻ INDYWIDUALNY

Zapraszamy na indywidualne lekcje makijażu dla potrzeb własnych. Jest to spotkanie, na którym dowiesz się jakie kosmetyki wybrać dla siebie, nauczysz się jak podkreślać walory swojej urody oraz jak ukrywać niedoskonałości.

Podczas kursu nauczysz się:

 1. Dobrać odpowiednie akcesoria do makijażu.
 2. Określić rodzaj skóry oraz przygotować ją odpowiednio pod makijaż.
 3. Określić typ urody.
 4. Dobrać odpowiednie kosmetyki indywidualnie do Twoich potrzeb.
 5. Kształtować łuk brwiowy.
 6. Wykonać modelarz twarzy i oka, a także ukryć wszelkie niedoskonałości.
 7. Wykonać odpowiedni do typu urody makijaż dzienny i wieczorowy.
 8. Wykonać prawidłowy demakijaż.

Czas trwania kursu: 3h

Cena: 480 zł

Grupa: Szkolenie indywidualne

CENNIK SZKOLEŃ - WIZAŻ

 

SZKOLENIE Z WIZAŻU I STOPNIA 1 000 zł
SZKOLENIE Z WIZAŻU II STOPNIA od 130 zł / 1h
KURS - MAKIJAŻ INDYWIDUALNY 480 złTERMINARZ SZKOLEŃ

 

SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ PODSTAWOWĄ 1:1

01-02.02.2022 godz. 09-17

15-16.02.2022 godz. 09-17

01-02.03.2022 godz. 09-17

15-16.03.2022 godz. 09-17

05-06.04.2022 godz. 09-17

21-22.04.2022 godz. 09-17

10-11.05.2022 godz. 09-17

24-25.05.2022 godz. 09-17

07-08.06.2022 godz. 09-17

21-22.06.2022 godz. 09-17

 

SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ LEKKICH OBJĘTOŚCI

12.02.2022 godz. 09-17

11.03.2022 godz. 09-17

28.04.2022 godz. 09-17

20.05.2022 godz. 09-17

10.06.2022 godz. 09-17

 

SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ MEGA VOLUME

25.02.2022 godz. 09-17

29.04.2022 godz. 09-17

29.06.2022 godz. 09-17

 

SZKOLENIE Z LIFTINGU, LAMINACJI, BOTOXU RZĘS I BRWI 

03.02.2022 godz. 09-17

22.03.2022 godz. 09-17

08.04.2022 godz. 09-17

05.05.2022 godz. 09-17

03.06.2022 godz. 09-17

 

 SZKOLENIE ZE STYLIZACJA BRWI PRZY POMOCY FARBKI

24.02.2022 godz. 09-15

29.03.2022 godz. 09-15

20.04.2022 godz. 09-15

31.05.2022 godz. 09-15

30.06.2022 godz. 09-15

 

SZKOLENIE ZE STYLIZACJA BRWI – GEOMETRIA, ARCHITEKTURA, HENNA PUDROWA I NITKOWANIE 

22.02.2022 godz. 09-16

18.03.2022 godz. 09-16

26.04.2022 godz. 09-16

13.05.2022 godz. 09-16

24.06.2022 godz. 09-16

 

SZKOLENIE Z WIZAŻU I STOPNIA

08-09.02.2022 godz. 09-17

08-09.03.2022 godz. 09-17

12-13.04.2022 godz. 09-17

17-18.05.2022 godz. 09-17

14-15.06.2022 godz. 09-17

  

SZKOLENIE Z WIZAŻU II STOPNIA

Termin kursu – do uzgodnienia

 

WARSZTATY - PERFEKCYJNA KĘPKA 

04.02.2022 godz. 09-14

07.04.2022 godz. 09-14

09.06.2022 godz. 09-14

  

Warsztaty – Efekt Kim Kardashian 

24.03.2022 godz. 09-14

06.05.2022 godz. 09-14

 

WARSZTATY - EFEKT EYELINERA, EFEKT STRZAŁKI 

10.02.2022 godz. 09-14 

31.03.2022 godz. 09-14 

27.04.2022 godz. 09-14 

26.05.2022 godz. 09-14 

28.06.2022 godz. 09-14 

 

 WARSZTATY IDEALNE MODELOWANIE  

25.03.2022 godz. 09-14

23.05.2022 godz. 09-14

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel